Formigó refractari colable

Formigó refractari colable

El formigó refractari colable és resistent a altes temperatures que s'utilitza per construir calderes o una altra capa de treball del forn, es pot fer en diversos tipus de formes.
Enviar la consulta
Descripció
Paràmetres tècnics
Descripció del producte

 

Segons el tipus d'agent de ciment, el formigó refractari colable es pot dividir en formigó refractari colable de ciment d'alúmina, formigó refractari colable de ciment d'alumini-60, formigó refractari de colada de ciment d'aluminat baix en calci i formigó refractari de ciment d'aluminat de calci pur. Els colables refractaris de ciment de sal d'alumini tenen les característiques d'enduriment ràpid, alta resistència, bona estabilitat al xoc tèrmic i alta refractarietat.

34

 

Avantatges del formigó refractari colable CH Refractaries:

 

Matèries primeres seleccionades: matèries primeres suficients i qualitat seleccionada garanteixen la qualitat del producte.

Taller de producció estandarditzat: tenim una capacitat de producció suficient per a comandes de gran volum i podem personalitzar diversos productes refractaris.

Producció totalment automatitzada: control estricte de la qualitat del producte i tallers de producció estandarditzats.

Estoc suficient: el gran magatzem té un subministrament suficient per satisfer els vostres requisits i estalviar temps

el colable s'ha exportat a 25 països, com ara Corea, Alemanya, Saudita, Egipte, Pakistan, etc.

32

 

Índex físic i químic del formigó refractari colable

 

Marques

GL-85

GL-70

GL-60

NT-50

NT-42

Al2O3 , /% Major o igual a

85

70

60

50

42

CaO /% Menor o igual a

-

-

-

-

-

Refractarietat/ grau Superior o igual a

1780

1720

1700

1660

1640

La temperatura de prova després de la crema no és superior a ± 1% (aïllament 3h)/grau

1500

1450

1400

1400

1350

Resistència a la compressió (després de l'assecat a 110 ± 5 graus)/Mpa Major o igual a

35

35

30

30

25

Resistència a la flexió (després de l'assecat a 110 ± 5 graus)/Mpa Major o igual a

5

5

4

4

3.5

 

Paquets

 

37

 

Per què triar-nos

Els refractaris CH tenen equips de procés de fabricació de productes refractaris avançats i un sistema de preparació de matèries primeres, lots mitjançant un cotxe de dosificació electrònic, barreja amb mesclador forçat 750, equips d'emmotllament: 2 jocs de 1000 tones de premsa de maó, 4 jocs de 630 tones de premsa de maó, 14 jocs de 400 tones de premsa de maó, 22 jocs de 315 tones de premsa de maó, 2 jocs de 160 tones de premsa de maó, 8 jocs de 60 tones de premsa de maó. També disposa d'un conjunt complet d'equips de prova convencionals de refractaris, pot garantir la qualitat abans d'enviar els productes als clients.

Estalvi de costos

Estalvieu els vostres diners amb el nostre servei de logística aprofitant el lliurament ràpid.

Equip professional

30 anys d'experiència en la fabricació i 10 anys d'experiència en l'exportació

Experiència contrastada

CH Refractories va ser fundada l'any 1984 amb dècades d'experiència en la producció de productes refractaris

Productes de qualitat

Els nostres productes han assolit els estàndards de qualitat internacionals ISO9001,

Suport tècnic

En el servei postvenda, oferim serveis tècnics com ara instal·lació, posada en marxa i manteniment.

Mostres gratuïtes

Si teniu un producte en ment, feu-nos-ho saber i per obtenir la mostra gratuïta

 

PMF

P: Com puc obtenir el preu el més aviat possible?

A: Please send WhatsApp message to +8619903978071 or send email to sales03@chrefractory.com

P: Puc obtenir una mostra per fer proves?

R: És clar, benvingut a demanar una mostra gratuïta. Si us plau, pagueu les despeses de transport des de la Xina només al vostre país

P: Quin és el MOQ del vostre producte?

R: Generalment, el MOQ és de 2 tones. Si la forma dels maons de foc és complicada i es necessita en petites quantitats, la quantitat i la mida dels quals es poden personalitzar.

P: Com podeu garantir la qualitat dels vostres productes

R: Podem subministrar un informe de proves SGS de productes. Benvingut també a la inspecció de fàbrica de tercers.

P: A quins països exporteu principalment?

R: Els nostres mercats principalment inclouen Àsia, Orient Mitjà, Amèrica del Sud i Europa. Més de 50 països.

P: Quant dura el temps de producció?

R: Per a maons refractaris estàndard i productes refractaris sense forma, la capacitat de fabricació és de 100 tones un dia. Els maons de forma complicada necessiten uns 20 dies de temps de fabricació.

P: Quin termini de pagament podeu acceptar?

A: L/C, T/T, pagament contra còpia de BL

P: Pots fer OEM? O paquets personalitzats?

A: Segur! Podem imprimir paquets segons les vostres necessitats

P: Puc visitar la vostra fàbrica?

A: Benvingut en qualsevol moment!

 

 

Etiquetes populars: formigó refractari colable, fabricants de formigó refractari colable de la Xina, fàbrica

Índex físic i químic del formigó refractari colable

 

Marques

GL-85

GL-70

GL-60

NT-50

NT-42

Al2O3 , /% Major o igual a

85

70

60

50

42

CaO /% Menor o igual a

-

-

-

-

-

Refractarietat/ grau Superior o igual a

1780

1720

1700

1660

1640

La temperatura de prova després de la crema no és superior a ± 1% (aïllament 3h)/grau

1500

1450

1400

1400

1350

Resistència a la compressió (després de l'assecat a 110 ± 5 graus)/Mpa Major o igual a

35

35

30

30

25

Resistència a la flexió (després de l'assecat a 110 ± 5 graus)/Mpa Major o igual a

5

5

4

4

3.5

 

Enviar missatge